RN73R1JTTD37R4B50
MFR.Part #
RN73R1JTTD37R4B50
JLCPCB Part #
C4196301
Description
-55℃~+155℃ 100mW 37.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS