RN73H2BTTD3051A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD3051A05
JLCPCB Part #
C4063364
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.05kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS