SG73P2BRTTD1780D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1780D
JLCPCB Part #
C5751727
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS