RN73R2ETTD5362C10
MFR.Part #
RN73R2ETTD5362C10
JLCPCB Part #
C4179682
Description
-55℃~+155℃ 250mW 53.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS