HV732BTTD5624F
MFR.Part #
HV732BTTD5624F
JLCPCB Part #
C3912649
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.62MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS