SLR1TTE4123F
MFR.Part #
SLR1TTE4123F
JLCPCB Part #
C4120871
Description
-55℃~+180℃ 1W 412kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS