SG73P2ATTD9533F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9533F
JLCPCB Part #
C3995343
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS