SG73P2ATTD912J
MFR.Part #
SG73P2ATTD912J
JLCPCB Part #
C4080179
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS