RN732ATTD2082B50
MFR.Part #
RN732ATTD2082B50
JLCPCB Part #
C4058495
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS