SG73P2ATTD914J
MFR.Part #
SG73P2ATTD914J
JLCPCB Part #
C4307844
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS