SG73P2ATTD910J
MFR.Part #
SG73P2ATTD910J
JLCPCB Part #
C4196913
Description
-55℃~+155℃ 250mW 91Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS