SG73P2ATTD9101D
MFR.Part #
SG73P2ATTD9101D
JLCPCB Part #
C3934214
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS