HV73V1JTTD2214F
MFR.Part #
HV73V1JTTD2214F
JLCPCB Part #
C3924092
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.21MΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS