RN73H2ATTD1171A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD1171A05
JLCPCB Part #
C3952536
Description
-55℃~+155℃ 1.17kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS