SG73P2ATTD8451F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8451F
JLCPCB Part #
C3935372
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS