RN73H1JTTD3402B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD3402B10
JLCPCB Part #
C4119558
Description
100mW 34kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS