SG73P2ATTD8450F
MFR.Part #
SG73P2ATTD8450F
JLCPCB Part #
C4187505
Description
-55℃~+155℃ 250mW 845Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS