RT0805CRB07316KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRB07316KL
JLCPCB Part #
C1695588
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 316kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS