SG73P2ATTD7R15F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7R15F
JLCPCB Part #
C4028233
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.15Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS