SG73P2E1RTTD164J
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD164J
JLCPCB Part #
C6482723
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 1W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS