CRCW080518M0JPEAHR
MFR.Part #
CRCW080518M0JPEAHR
JLCPCB Part #
C4267321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS