RN73R2ETTD8870B10
MFR.Part #
RN73R2ETTD8870B10
JLCPCB Part #
C4094806
Description
-55℃~+155℃ 250mW 887Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS