SG73P2ATTD7871D
MFR.Part #
SG73P2ATTD7871D
JLCPCB Part #
C3943881
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.87kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS