ERA-6ARB1401V
MFR.Part #
ERA-6ARB1401V
JLCPCB Part #
C20016373
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS