SG73P2ATTD7681F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2ATTD7681F
JLCPCB Part #
C3976065
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS