RN731JTTD4071A05
MFR.Part #
RN731JTTD4071A05
JLCPCB Part #
C4271706
Description
-55℃~+155℃ 4.07kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS