SG73P2ATTD7682F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7682F
JLCPCB Part #
C4159007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS