SG73P2ATTD7321F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7321F
JLCPCB Part #
C3998681
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS