SG73P2BTTD7321F
MFR.Part #
SG73P2BTTD7321F
JLCPCB Part #
C4055032
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS