RN73R2BTTD9312C25
MFR.Part #
RN73R2BTTD9312C25
JLCPCB Part #
C2548730
Description
-55℃~+155℃ 250mW 93.1kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS