SG73P2ATTD7322F
MFR.Part #
SG73P2ATTD7322F
JLCPCB Part #
C4050221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 73.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS