RN73R2ETTD5691F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD5691F100
JLCPCB Part #
C2606425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.69kΩ Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS