SG73P2ATTD684J
MFR.Part #
SG73P2ATTD684J
JLCPCB Part #
C3918278
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS