SG73P2ATTD6812D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6812D
JLCPCB Part #
C4335883
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS