SG73P2BTTD6812D
MFR.Part #
SG73P2BTTD6812D
JLCPCB Part #
C4082995
Description
-55℃~+155℃ 333mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS