RN732ATTD9531B50
MFR.Part #
RN732ATTD9531B50
JLCPCB Part #
C4214163
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS