SG73P2ATTD6811D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6811D
JLCPCB Part #
C4080760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.81kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS