SG73P2ATTD66R5D
MFR.Part #
SG73P2ATTD66R5D
JLCPCB Part #
C3912349
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS