RN732ATTD3321F50
MFR.Part #
RN732ATTD3321F50
JLCPCB Part #
C4193099
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS