RN73H2ETTD62R0D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD62R0D25
JLCPCB Part #
C4057176
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS