SG73P2ATTD6193D
MFR.Part #
SG73P2ATTD6193D
JLCPCB Part #
C4190498
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS