RN73H1JTTD7322B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD7322B10
JLCPCB Part #
C4102219
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS