RN732ATTD2713D50
MFR.Part #
RN732ATTD2713D50
JLCPCB Part #
C4075784
Description
-55℃~+155℃ 100mW 271kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS