RN73H1JTTD4122A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD4122A05
JLCPCB Part #
C4000575
Description
100mW 41.2kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS