SLR1TTE91R0F
MFR.Part #
SLR1TTE91R0F
JLCPCB Part #
C4235604
Description
-55℃~+180℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS