RN73H1ETTP3442B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP3442B50
JLCPCB Part #
C2535255
Description
-55℃~+155℃ 34.4kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS