SG73P2ATTD5R11F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5R11F
JLCPCB Part #
C4137291
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS