SG73P2BTTD5R11F
MFR.Part #
SG73P2BTTD5R11F
JLCPCB Part #
C4298839
Description
-55℃~+155℃ 333mW 5.11Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS