RN73H1JTTD98R8F10
MFR.Part #
RN73H1JTTD98R8F10
JLCPCB Part #
C4115015
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 98.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS