SG73G2ATTD38R3D
MFR.Part #
SG73G2ATTD38R3D
JLCPCB Part #
C5750417
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS